Знайомтеся - кладовище французьких військових кораблів ФОТО і ВІДЕО

 
 
 
Знайомтеся - кладовище французьких військових кораблів ФОТО і ВІДЕО

Чи знаєте ви, що на світі існує особливий народ - фанати заброшок? Люди ці, не шкодуючи сил, часу, здоров'я, а часом і грошей роз'їжджають самими таємними куточками планети в гонитві за новими (ну, або старими, але краще, звичайно, новими, нікому не відомими, бо це престижніше) закинутими будівлями, бункерами, храмами, лікарнями та іншими засіками (саме їх ми повинні дякувати за фото майже 300 покинутих локомотивів в аризонській пустелі або звалища техніки в покинутій шахті).

А чи знаєш ти, що є в цьому племені такий собі Боб Тісен? Він захопився цією справою, будучи підлітком, і, як сказано в описі його YouTube-каналу, за 13 років разом з однодумцями побував в тисячі з гаком заброшках більш ніж з 70 країн. Він виклав два відео і купу фото, зроблених на кладовищі французьких військових кораблів. Кадри він добув з умовного стосу за 2011-2016 роки, що анітрохи не робить їх гіршими.

Трішки історії. На початку 2011-го хлопець дізнався про цей останній притулок суден, побачивши кілька знімків зовні, і протягом шести років багато разів їздив туди. Всього ж він провів на відслуживших своє залізних гігантах кілька тижнів, навіть спав в каютах (про це він розповідає у відео, уточнюючи, що було дуже холодно, так що фактично очей не зімкнув).

Знайомся: фрегати «Аконіт» (Aconit) і «Дюге-Трюен» (Duguay-Trouin)! На кладовищі з листопада 2014 року. Як пояснює сам автор, «Аконіт» - протичовновий фрегат, що служив з 1973 по 1997 рік. «Дюге-Трюен» - теж фрегат, океанічний; спеціалізація - боротьба з підводними човнами, також оснащений зенітним і надводним озброєнням, термін служби - 1975-1999 роки.

. Головний герой зйомки, найбільш дивовижний, за словами Бена, корабель, - крейсер Le Colbert ( «Кольбер»). Проходив службу в ВМС Франції з 1956 по 1991 рік, потім став музеєм в Бордо і пробув ним до 1993 року, а в 2016-му був засуджений до зламу. Також на кадрах (на відео - на початку), якщо ми правильно роздивилися і розчули, есмінець «Ла Галлісоньер» (La Gallissoniere), єдиний корабель типу T56 і перший французький корабель з керованими ракетами, перебував на службі в 1962-1990 роки.

 

Раніше ми писали про те, які туристичні локації змусять вас закохатися у Львів

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.