Зняти всі обмеження і закінчити істерію коронавірусу

 
 
 

Олег Мусий

врач, министр здравоохранения Украины 2014, народный депутат Украины 2014-2019

Зняти всі обмеження і закінчити істерію коронавірусу

З'являються тривожні новини про знов зростання ковід-захворювання. Їх супроводжують звістки про те, що Держстат знайшов порушень у ковідному фонді на 30 млрд грн. До чого готуватися? Про це кореспондент Новости Украины – From.UA запитав екс-міністра охорони здоров’я Олега Мусія.

- Я б готував Україну до британського сценарію — зняти всі обмеження і закінчити істерію коронавірусу. Тому що штам “Омікрон”, який фіксують, стосується кількості виявлених, а не захворілих, це перше, друге — кількість госпіталізацій, а особливо кількість смертей — вони знизилася у 5 разів порівняно з піком “Дельти”, а це є дуже позитивним. Тому я тут жодних проблем не бачу і думаю, що цей неагресивний “Омікрон” витисне агресивну “Дельту”, і ми покінчимо з пандемією нарешті. 

А щодо розкрадання фонду, безумовно, це було розуміло з самого початку, коли так зване “Велике будівництво” забрало половину грошей з коронавірусного фонду. Тому це абсолютно в руслі як попередньої, так і нинішньої влади, яка погрязла і не бореться з корупцією. Я думаю, що перш за все має нести відповідальність прем'єр-міністр і голова комітету з питань охорони здоров'я, як основні, хто відповідає за цей фонд. Враховуючи недофінансування охорони здоров'я, це просто негідники, які скористалися пандемією. Вони мають найжорсткіше покарані.
 

Теги

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.