Зошити за 3 копійки та спільна склянка спровокували війну у соцмережах

 
 
 
Зошити за 3 копійки та спільна склянка спровокували війну у соцмережах

Керівниця київського департаменту освіти Олена Фіданян визвала хвилю обурення у соцмережах, розмістивши ностальгічний пост за часами СРСР.

Про це нашому виданню стало відомо зі сторінки очільниці у Facebook.

Так, під світлиною піонера зі склянкою газованої водички біля автомату, вона понастольгувала за цінами тих часів. Пригадала, скільки коштували наїдки у шкільній їдальні, проїзд у громадському транспорті, канцелярські товари та водичка з автомату. А ще, Олена Фіданян посумувала за тим, що люди не боялись пити на вулиці воду з однієї склянки, оскільки не було ніякого ковіду та у дома з-під крану.

пост

Користувачі соцмереж одразу ж винесли свій вердикт такій позиції та висловились щодо ностальгії освітянки.

Так, одні вимагали негайного звільнення людини, яка працює у важливій сфері, говорили про ненависть до совка, закликали президента звернути на це увагу та нагадували авторці посту про затерту роль жінки у тому суспільстві.

коментпосткомент

Інші почали припускати, що скоро з’явиться спростування, ніби-то акаунт освітянки було зламано і це все не вона.

пост

А є й ті, що нагадали про те, що у ті «чудові часи» ще були коцтабори та розстріли.

комент

Головний редактор дирекції телебачення «National Public Broadcasting Company of Ukraine» Юрій Макаров написав, що шокований тим, що «ОЦЕ керує освітою моїх дітей?!!».

комент

На тему посту освітянки новину написало і видання «Українська правда», позицію якого розкритикував на своєму Телеграм-каналі народний депутат Максим Бужанський.

Він звинуватив видання у тому, що воно упереджено ставиться до авторки ностальгічного посту і одразу виносить їй «вирок», аби зчинити інформаційну та суспільну провокацію. А також запропонував на фоні цього створити ради «доброписності».

«Щоб не нервувати пасіонарних громадян, пропоную в усіх центральних і місцевих органах влади сформувати ради доброписності. Склад підбере комісія з міжнародних експертів, у якій буде 7 голосів з 5, так всюди в Європі прийнято.

Члени рад перевірятимуть пости чиновників на адекватність, і в разі неадекватності складати адмінпротокол із занесенням в расову справу. Дуже перспективний стартап. Фінансувати ради будуть за рахунок академічної науки, одні неприємності від цих академіків», - написав нардеп.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.