Звичайне чи знежирене? Яке молоко варто давати дитині

 
 
 
Звичайне чи знежирене? Яке молоко варто давати дитині

Канадські дослідники стверджують, що діти, які п’ють звичайне молоко, рідше страждають ожирінням, аніж їхні однолітки, які п’ють знежирене молоко. 

У лікарні в Торонто був проведений мета-аналіз 28 досліджень із семи країн, у яких взяли участь 20 887 дітей віком від одного до 18 років. Дослідники шукали зв’язок між споживанням коров’ячого молока та ризиком набуття надмірної ваги та ожиріння у дітей.

18 з 28 досліджень підтвердили, що діти, які пили молоко з повною жирністю, мали меншу ймовірність мати зайву вагу або ожиріння, ніж їх однолітки, які пили знежирене молоко.

10 досліджень не виявили зв'язку між споживанням знежиреного молока та зменшенням або збільшенням ризику зайвої ваги або ожиріння. На думку дослідників, це дослідження проливає нове світло на канадські рекомендації щодо того, що діти повинні вживати молоко зі зниженою жирністю.

Провідний автор мета-аналізу, доктор Джонатан Магуайр, пояснює, що наступним кроком у дослідженні буде проведення рандомізованого контрольованого дослідження для визначення дійсного ефекту незбираного молока у зниженні ризику ожиріння.

Е. Комаровський: Молоко коров'яче або козяче давати дітям, коли і з якого  віку можна давати

Відповідно до рекомендацій гастроентерології, гепатології та харчування дітей, коров’яче молоко не слід вважати основним напоєм для дітей до року. Після 12 місяців щоденне споживання коров’ячого молока дитиною не повинно перевищувати 500 мл.

Раннє введення коров’ячого молока в раціон дитини може викликати мікрокров’янисті виділення в шлунково-кишковому тракті, а також може сприяти розвитку алергії. Не рекомендується давати дітям молоко зі зниженим вмістом жиру.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.